dla pracodawców

Programista PHP

JOBS.PL SA

Data publikacji: 30.03.2017 Oferta wygasa: 14.05.2017

Nie czekaj!

Programista PHP jest osobą, która programuje w PHP, zna środowisko PHP i kodowanie w tym... więcej

Powiadomienia o nowych ofertach pracy

Powiadomiania o podobnych ofertach pracy:

Podałeś nieprawidłowy adres email!

JOBS.PL to grupa znanych portali branżowych. W obszarze działalności naszej firmy znajdują się serwisy rekrutacyjne oraz inne usługi internetowe. Należą do nas: m.in. portal rekrutacyjny Jobs.pl, kierowany do kadry zarządzającej portal Karieramanagera.pl, serwisy usługowe z zakresu rekrutacji i wizerunku HR.pl i CV.pl popularny serwis szkoleniowy Szkolenia.com oraz serwisy branżowe t.j. Informatycy.pl, Asystentki.pl, Praktyki.pl.

 W związku z wdrożeniem nowych serwisów internetowych poszukujemy kandydata/ki na stanowisko;

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Region wykonywanej pracy: Katowice (śląskie)
Nr referencyjny: P/praktykipl

Zadania:

  • Tworzenia prawidłowego i funkcjonalnego kodu
  • Integracja z projektem graficznym (front-end)
  • Przeprowadzanie testów oraz prowadzenie dokumentacji projektu
  • Umiejętność projektowania oraz implementowania skalowalnych aplikacji internetowych
  • Znajomość technologii PHP5 OOP
  • Znajomość języka SQL oraz umiejętność efektywnej pracy z systemem baz danych MySQ
  • Umiejętność programowania obiektowego oraz znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość HTML, CSS, XML, JavaScript wraz z frameworkiem jQuery
  • Praktyczna znajomość systemów kontroli wersji GIT i SVN

Mile widziana:

  • Znajomość zagadnień związanych z optymalizacją serwisów www pod kątem SEO oraz UX
  • Znajomość jednego z następujących wiodących frameworków PHP: Zend, Symfony
  • Znajomość programów graficznych np: Photoshop

Oferujemy:

  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Praca nad projektami, które wymagają kreatywnego myślenia i działania
  • W przypadku studentów - dostosowanie wymiaru i godzin pracy do zajęć
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników i doświadczenia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kontrakt lub umowę zlecenie

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z przycisku