dla pracodawców

Konsultanci i analitycy SAP z j. niemieckim, wynagrodzenie do 6800 zł (dla idealnych kandydatów–ekspertów do 15000 zł)

TAP.TALENT

Data publikacji: 20.07.2018 Oferta wygasa: 19.08.2018

Nie czekaj!

Wybierz lokalizację:

Powiadomienia o nowych ofertach pracy

Powiadomiania o podobnych ofertach pracy:

Podałeś nieprawidłowy adres email!

TAP.TALENT

Od ponad 25 lat nieprzerwanie świadczymy najwyższej klasy usługi outsourcingowe w sektorze business services. Pod marką TAP TALENT oferujemy nowoczesne usługi doradztwa personalnego, w tym rekrutację specjalistów i menedżerów. Dzięki rozbudowanej sieci konsultantów i łączeniu nowych technologii z potrzebami rynku HR, jesteśmy obecni na terenie wszystkich województw, realizując projekty dla globalnych i lokalnych przedsiębiorstw z każdego sektora gospodarki. Współpraca z naszymi Klientami opiera się na daleko idącym zaufaniu, sprawnym obiegu informacji oraz pełnej dyspozycyjności i elastyczności biznesowej. Aktualnie dla kilku naszych klientów - innowacyjnych, globalnych przedsiębiorstw informatycznych - poszukujemy kandydatów na około 20 stanowisk:

Konsultanci i analitycy SAP z j. niemieckim, wynagrodzenie do 6800 zł (dla idealnych kandydatów–ekspertów do 15000 zł)

Miejsce pracy: Wrocław (dolnośląskie), Warszawa (mazowieckie), Poznań (wielkopolskie), Katowice (śląskie), Opole (opolskie), Zielona Góra (lubuskie), Kraków (małopolskie), Łódź (łódzkie), Gdańsk (pomorskie)

Nr ref: praktykipl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Wymagane wykształcenie: średnie

Wymagane doświadczenie: 2-4 lat

Oferowane wynagrodzenie: 6 800 - 15 000

Rekrutacja ma charakter stały i długoterminowy, więc jeśli aktualnie nie poszukujesz nowej pracy - zostaw nam swoje CV, abyśmy mogli zadzwonić do Ciebie za rok!

CO BĘDZIE NALEŻAŁO DO TWOICH OBOWIĄZKÓW?

 • Testowanie logiki biznesowej klienta i analiza przepływów jego procesów, szczególnie w systemach IT.
 • Analiza i rozwiązywanie interesujących, nietypowych i złożonych problemów związanych z systemami ERP, zgłoszonych przez użytkowników, o charakterze funkcjonalnym (biznesowym) lub technicznym.
 • Eksperckie wsparcie użytkowników systemów klasy ERP w rozwiązywaniu interesujących, nietypowych i złożonych problemów technicznych lub funkcjonalnych (biznesowych).
 • Praca z użytkownikami i administratorami systemów ERP w celu określenia odpowiedniej konfiguracji systemu.
 • Ścisła współpraca z programistami i specjalistami ds. rozwoju baz danych.

CZEGO OCZEKUJ OD CIEBIE PRACODAWCY?

 • Co najmniej dobrej znajomości języka niemieckiego (warunek konieczny), - tzn. umożliwiającej swobodne komunikowanie się z użytkownikami systemów ERP z Niemiec, Austrii i Szwajcarii.
 • Co najmniej dobrej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny), - tzn. umożliwiającej swobodne komunikowanie się z anglojęzycznymi przełożonymi i współpracownikami.
 • Doświadczenie - najchętniej nie związane z systemami ERP - w pracy w dziale logistyki i magazynowania, sprzedaży, planowania produkcji, finansów i/lub doświadczenie w pracy w branży automotive (ew. doświadczenie w obsłudze podmiotów z tej branży). Powód: 
 • Doświadcznie w pracy z klientem, najchętniej zewnętrznym i biznesowym, związane z wprowadzaniem zmian lub rozwiązywaniem problemów (np. proceduralnych, procesowych, technicznych, itp.)


MILE WIDZIANE (NIE OBOWIĄZKOWE):

 • Doświadczenie w pracy z systemami ERP (np. SAP), we wdrożeniach systemów ERP, analityce biznesowej, w konsultingu lub w udzielaniu eskperckiego wsparcia powdrożeniowego dotyczącego systemów ERP i rozwiązywania problemów funkcjonalnych (biznesowych) lub technicznych.
 • Znajomość SQL.
 • Znajomość innych języków obcych, oprócz niemieckiego i angielskiego (np. francuski, hiszpański i in.)

OFERTA DLA CIEBIE:

 • elitarne, 8-miesięczne programy szkoleniowe na koszt pracodawcy, w Polsce i za granicą, stanowiące kombinację wielu różnorodnych treści i metod nauczania (m.in. szkolenia ze stosowanych metodyk, szkolenia na bazie aktualnie realizowanych projektów, zaawansowane szkolenia z wybranego systemu klasy ERP,
 • nieograniczone możliwości innych szkoleń, krajowych i zagranicznych, zgodnych z aktualnymi lub przyszłymi potrzebami firmy,
 • obsługa powdrożeniowa dotycząca przyjaznych i nowoczesnych systemów ERP, projektowanych w oparciu o zasady usability i user-centered design,
 • udział w rozwiązywaniu interesujących, nietypowych i złożonych problemów przedsiębiorstw,
 • wykonywanie zróżnicowanych obowiązków - możliwość wymiany pomiędzy projektami, technologiami, aplikacjami i klientami,
 • znaczna niezależność w podejmowanych decyzjach,
 • przyjazna atmosfera pracy i kultura organizacyjna ukierunkowana na wsparcie, kooperację, pracę zespołową, wzajemne inspirowanie się i innowacyjność,
 • umowa o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie: (a) maksymalnie do 6800 zł brutto miesięcznie dla osób z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym i (b) maksymalnie do 15000 zł brutto miesięcznie ale tylko dla idealnych kandydatów - tj. ekspertów ERP z wieloletnim doświadczeniem, którzy z nawiązką spełniają wszystkie oczekiwania określone jako 'mile widziane')
 • realny wpływ na kształtowanie nowego modelu ekspansji w Polsce i na terenie Europy oraz unikalne możliwości rozwoju kariery zawodowej - m.in. w oparciu o ścieżki kariery i czasową oraz stałą pracę w zagranicznych oddziałach na całym świecie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Tabulus sp. z o.o. z siedzibą: Konopnica 102, 96-200 Rawa Mazowiecka. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji i mogą być udostępniane innym spółkom z grupy kapitałowej, istniejącym lub przyszłym, a także innej firmie lub osobie, która prowadzi lub będzie prowadzić podobną rekrutację. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wybierz lokalizację:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.